Iza Łęcka Iza Łęcka 25.01.2021 12:51
Destiny 2 akcja charytatywna
641V

Destiny 2 i WOŚP 2021. Polski artysta stworzył unikatową grafikę, którą można wylicytować na aukcji

Do kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało coraz mniej czasu, jednak polska branża gier pragnie dołożyć swoją cegiełkę w pomocy potrzebującym. Na jednej z charytatywnych licytacji możecie zdobyć klimatyczną grafikę z Destiny 2.

Bungie jest studiem, które wielokrotnie brało udział w akcjach charytatywnych, zapraszając do inicjatyw tego typu społeczność graczy. Przypomnijmy, o głośnej akcji Serce Strażnika, która okazała się ogromnym sukcesem i pozwoliła na zebranie niemal 800 tysięcy dolarów w miesiąc, oraz o zeszłorocznej inicjatywie pomagającej Australii dotkniętej ogromnymi pożarami.

Tym razem deweloperzy działają w Polsce. Z okazji tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, polski wydawca gry wystawił na aukcji jedyną w swoim rodzaju grafikę Cayde’a-6 z Destiny. Szczęśliwy nabywca zdobędzie wizerunek postaci wydrukowany w wysokiej jakości, a całość dochodów z aukcji zostanie przekazana na wsparcie WO, która w tym roku zbiera środki na zakup sprzętu dla laryngologii dziecięcej, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Szczegóły akcji zostaną wkrótce ujawnione na oficjalnym, polskim profilu gry Destiny.

Klimatyczną grafikę stworzył polski artysta, Piotr Jabłoński, który już wielokrotnie opracował grafiki koncepcyjne, zapowiadające kolejne sezony w Destiny 2. Jego prace podziwiać możemy również w antologii albumów Destiny Grimoire. Ilustrator od lat współpracuje z wieloma deweloperami gier z całego świata, a także ze studiami filmowymi oraz wydawnictwami komiksów.

Destiny 2 akcja charytatywna Cenega

Destiny 2 akcja charytatywna Cenega 2

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: akcja charytatywna Bungie cenega Destiny 2 WOŚP wośp 2021