Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2020 21:24
Destiny 2 Strażnik z łukiem
573V

Destiny 2 Guardian’s Heart dużym sukcesem. Bungie podsumowuje akcję

Na społeczność Destiny 2 potrzebujący ponownie mogą liczyć. Guardian’s Heart zainteresowało graczy z całego świata, którzy entuzjastycznie przyłączali się do akcji i wpłacali pieniądze na pomoc. Studio podsumowało akcję i potwierdziło zebranie sporej kwoty.

W połowie kwietnia Bungie zapowiedziało inicjatywę Guardian’s Heart, która miała włączyć społeczność Destiny 2 do udziału w akcji charytatywnej. Poprzez kolejne działania, deweloperzy zachęcali do wpłacania środków na Direct Relief – organizację charytatywną, której przedstawiciele zbierają pieniądze dla pracowników służby zdrowia.

Gracze przez miesiąc zebrali 788 923 dolarów, które trafią teraz dla najbardziej potrzebujących. Direct Relief działa w ponad 80 krajach, a kluczową misją organizacji jest poprawa stanu zdrowia oraz warunków życia osób dotkniętych ubóstwem lub doświadczających nieprzewidzianych sytuacji życiowych.

Oprócz udziału w wielu akcjach charytatywnych, Bungie zapewnia mnóstwo frajdy graczom na serwerach Destiny 2. Właśnie zakończyło się trzytygodniowe wyzwanie o tytuł najlepszej klasy Strażników. Gracze, którzy czekają już na next-geny mogą również mieć pewność, że zagrają w Destiny 2 – deweloperzy potwierdzili przeniesienie gry na PS5 i Xboksa Series X.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2