Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.01.2021 08:30
xbox nowe podsumowanie
362V

Xbox podsumowuje miniony tydzień. Najważniejsze wydarzenia wyróżnione w specjalnym wideo

Wraz z końcem tygodnia, jak to już standardowo bywa, ekipa z Xboksa przygotowała dla nas ciekawy materiał wideo, który streszcza najważniejsze momenty i informacje z minionych dni.

Xbox nie zwalnia tempa. Firma pokazała ostatnio, że nawet gdy podejmą złą decyzję, potrafią wyjść z opałów i słuchają krytyki graczy. Udowodnili to, cofając podwyżkę cen, która spotkała się z negatywnym odbiorem posiadaczy konsol Microsoftu. Teraz mogą wejść w nowy tydzień ze spokojem i liczyć, że fani będą zadowoleni nie tylko grami (których będzie naprawdę sporo), ale również jakością usług.

I choć minione dni bez dwóch zdań nie należały do najlepszych, to ekipa z Xboksa pokazała w najnowszym materiale wideo, że jest co wspominać. Standardowo, jak co tydzień, przygotowano dla nas specjalne zestawienie "This Week on Xbox", które zestawia najważniejsze wydarzenia. Może nie było ich wiele, ale jeśli jakimś cudem pominęły was ostatnie newsy, warto poświęcić kilka minut na seans.

W wideo dowiadujemy się o premierze wyczekiwanego Hitman 3 oraz zupełnie nowych informacjach związanych z Resident Evil Village i zbliżającym się debiutem gry Cyber Shadow. Jeśli przespaliście także informacje o świeżysz ofertach Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold, o tym także dowiecie się z filmu. Sprawdźcie sami, na przykład do śniadania!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/01/22/this-week-on-xbox-january-22-2021/

Tagi: podsumownie Xbox xbox one xbox series x