Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 23.01.2021 17:15
Phil Spencer
1327V

Phil Spencer uczy się na błędach. Szef Xboksa docenia opinie graczy

Phil Spencer dziękuje graczom za opinie nt. Xbox Live Gold i oznajmia, że z dzisiejszej sytuacji Microsoft wyciągnie lekcje.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że cena usługi umożliwiającej m.in. rozgrywkę w sieci - Xbox Live Gold - wzrośnie. Nie spodobało to się społeczności, która wyraziła w sieci ogromne niezadowolenie z najnowszego kroku Microsoftu. Korporacja z Redmond to zauważyła i dzisiejszego ranka poinformowała nas, iż podwyżka ceny Live Golda nie wejdzie w życie.

Do błędu przyznał się sam szef Xboksa, Phil Spencer, który przeprosił swoich fanów za niepokój i złe emocje, które zostały wywołane u klientów za sprawą wczorajszej informacji:

Przepraszamy za niepokój i emocje, które wywołano u klientów [na wieść o podwyżce cen Xbox Live Gold - dop.red.]. Jak zawsze doceniamy odzew graczy. Jest to dla nas dobra nauka, z której wyciągniemy wnioski.

Jak możemy zauważyć - wyrażanie swojego zdania w Internecie jest bardzo ważne, szczególnie wtedy, gdy z czymś się nie zgadzamy. Zawsze istnieje cień szansy na to, że nasze wołania zostaną zauważone, tak jak było to w przypadku opisanym powyżej.

Źródło: https://www.gamesradar.com/uncharted-movie-delay-2022/

Tagi: Microsoft Phil Spencer xbox live gold