Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2021 20:18
nioh 2 ps5
1028V

Nioh 2 Remastered na PS5 wygląda wyśmienicie. Zobaczcie gameplay w 4K z 60 fps

Japończycy przygotowują się do premiery Nioh 2 na nowych platformach. Tytuł na początku przyszłego miesiąca wyląduje na PlayStation 5 i komputerach osobistych, a dzisiaj możemy sprawdzić fragment rozgrywki z konsoli Sony. Fani wymagających gier powinni szykować się na ostrą zabawę.

Nioh 2 trafił w zeszłym roku na PlayStation 4, ale tylko kwestią czasu było ujawnienie wersji przygotowanej z myślą o PlayStation 5 i PC. Koei Tecmo ujawniło grę kilka tygodni temu, a jednocześnie Team Ninja potwierdziło, że nie zamierza dłużej rozwijać serii Nioh.

W sprawie przygotowania Nioh 2 na PlayStation 5 oraz w zasadzie całego uniwersum rozmawialiśmy z Fumihiko Yasudą. Igor miał okazję wypytać reżysera o prace nad dwoma częściami Nioh i wywiad powinien szczególnie zainteresować fanów wymagających tytułów.

Teraz jednak możemy sprawdzić Nioh 2 w wersji na PlayStation 5 – zespół opisuje materiał jako „mroczny RPG-akcji”, który na nowej konsoli Sony będzie dostępny ze wszystkimi wcześniej wydanymi dodatkami. Zainteresowani będą mogli także sięgnąć po Nioh Collection, który zawiera Nioh Remastered Complete Edition i Nioh 2 Remastered Complete Edition.

Na materiale zobaczycie kilka dynamicznych pojedynków, które na pewno spodobają się graczom, którzy jeszcze niedawno męczyli się z przedstawionymi przeciwnikami. W tym wypadku od pewnego momentu (pierwszej śmierci) widzimy pełną kontrolę nad starciami.

Źródło: https://www.psu.com/news/nioh-2-remastered-looks-stunning-in-4k-ps5-gameplay-footage/

Tagi: Nioh 2 Remastered – Edycja kompletna Sony Interactive Entertainment Team Ninja