Iza Łęcka Iza Łęcka 22.01.2021 07:00
Demo Resident Evil Village Miaden
5450V

Demo Resident Evil Village zachwyca graczy. Zobaczcie gameplay w 4K i 60 fps z PS5

Capcom zafundował nie lada gratkę graczom z PS5, zapraszając na ekskluzywne demo, co tylko potwierdza, że Sony po raz kolejny zadbało o atrakcje dla swojej społeczności. Fragment Resident Evil Village jest dostępny na PlayStation Store, a pierwsze opinie o grze są niezwykle obiecujące.

Wczoraj poznaliśmy datę premiery, potwierdzono wydanie na poprzednią generację, zobaczyliśmy zwiastun i gameplay oraz poznaliśmy tryb sieciowy z Resident Evil Village. Capcom nie zawiódł wysokich oczekiwań i przedstawił szereg kluczowych informacji i materiałów z oczekiwanego horroru, a dużą niespodzianką jest demo dostępne wyłącznie na PS5.

Jak widać pracownicy odpowiedzialni za PlayStation Advantage nie próżnują, a Sony wykupuje nie tylko gry i dodatkowe zawartości na wyłączność, ale również wersje demonstracyjne. Trzeba pamiętać, że przedstawiona historia jest samodzielna, tzn. tego fragmentu nie zobaczymy w pełnej wersji Resident Evil Village.

Demo jest krótkie, można je ukończyć w 10-11 minut, jednak znajdą się gracze, którzy spędzają w pozycji ponad 30 minut. Musimy jednak pamiętać, że to tylko efektowna zachęta, która ma skłonić do składania zamówień przedpremierowych – te ruszyły w nocy.

Mieliście już okazję zagrać w Resident Evil Village Maiden? Jak oceniacie propozycję Capcomu? Demo pobierzecie z PlayStation Store.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Resident Evil Village