Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2021 19:57
Cyberpunk 2077 z DLC prezentującym historię Jackiego Wellesa
1496V

Cyberpunk 2077 z DLC prezentującym historię Jackiego Wellesa? Aktor wspomina o możliwym dodatku

CD Projekt RED ma w planach rozbudowanie Night City, ale twórcy nie zdradzają konkretnych planów. Co powiedzielibyście na pomysł przygotowania dodatkowej historii przybliżającej Jackiego? Aktor głosowy zasugerował, że takie DLC może powstać.

W Night City można spotkać wiele barwnych i ciekawych bohaterów, których historie możemy poznać podczas przechodzenia głównego wątku oraz dodatkowych historii. Nie wszystkie postacie otrzymały odpowiedni czas antenowy, ale może nadciągające dodatki będą mogły rozbudować nasze doświadczenie?

Jason Hightower, aktor głosowy wcielający się w Jackiego, podczas ostatniego wywiadu nie ukrywał, że bardzo chętnie ponownie wcieliłby się w tę niezwykle barwną postać. Jest on nawet przekonany, że jeśli gracze wyrażą chęć, to CD Projekt RED może przygotować takie DLC.

„Słuchaj, nie chcę być tym, który to powie. Moglibyśmy [zrobić] DLC z Jackiem, gdybyście chcieli”.

Aktor zasugerował, że deweloperzy mogą przedstawić nową historię Jackiego, ale fani muszą wyrazić chęć poznania takiej opowieści? Słowa nie są jednoznaczne, jednak szczerze mówiąc mam wrażenie, że CD Projekt RED ma w rękach bohatera, którego wątek trzeba rozbudować.

Nie będę specjalnie zaskoczony, jeśli wypowiedź Jasona Hightowera jest swoistym teaserem, który ma przygotować fanów na przyszłe zapowiedzi.

CD Projekt potwierdził już plan naprawczy Cyberpunka 2077, który potwierdza, że pierwsze, bezpłatne DLC zadebiutują odrobinę później – na początku twórcy chcą opublikować najważniejsze łatki.

Warto przypomnieć, że Kajetan wspominał już o takim rozszerzeniu w swoim tekście – „co chciałbym zobaczyć w DLC?”

Źródło: https://www.gameinformer.com/2021/01/21/jackie-welles-actor-wants-in-on-future-cyberpunk-2077-dlc

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077