Iza Łęcka Iza Łęcka 19.01.2021 11:12
V i Silverhand Cyberpunk 2077
3961V

Cyberpunk 2077 z darmowymi DLC w „najbliższych miesiącach”. CD Projekt RED zmienia podstronę

CD Projekt RED oficjalnie odświeżył podstronę, na której zamieszczane są informacje o kolejnych działaniach studia. Twórcy intensywnie pracują  nad naprawą RPG-a, natomiast darmowe DLC zostaną opublikowane dopiero po pewnym czasie. Nie liczcie na zbyt wiele nowości w najbliższych tygodniach.

Cyberpunk 2077 nie zostanie rozbudowany na początku 2021 roku. CD Projekt RED potwierdził plan naprawczy gry, w którym deweloperzy przede wszystkim skupią się na usprawnieniu wielu elementów i bolączek produkcji. 

Studio musiało zmienić założenia, ponieważ obecnej sytuacji punktem zapalnym ciągle pozostają niedogodności, błędy oraz dopracowanie optymalizacji. Dopiero w kolejnym kroku gracze mogą spodziewać się bezpłatnych DLC, płatnych dodatków, darmowej aktualizacji dla nowej generacji, a w przyszłości wydania także Cyberpunk 2077 Multiplayer.

Zmiana jest jednak istotna, bowiem początkowo CD Projekt RED informował o planach rozbudowy gry wraz z rozpoczęciem 2021 roku (zdjęcie po lewej), tymczasem zgodnie z najnowszą zmianą darmowe elementy zadebiutują w „najbliższych miesiącach” (fotka po prawej).

Wspominając o Cyberpunk 2077 nie możemy zapomnieć, że następne tygodnie stoją pod znakiem wydania dwóch dużych patchy, które zajmą się znaczącym usprawnieniem pozycji. Możliwe, że prace nad DLC zostały przerwane i będą kontynuowane dopiero po opublikowaniu aktualizacji 1.2.

Cyberpunk 2077 pierwsze DLC

Źródło: https://www.cyberpunk.net/pl/dlc

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077