Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.01.2021 12:56
free play days
763V

Free Play Days. Darmowy weekend z Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning i 2 innymi grami

W zeszłym tygodniu posiadacze Xboksów mogli bawić się za darmo m.in. w Star Wars Squadrons. Sprawdźmy, co tym razem przygotowali dla nas wydawcy w ramach Free Play Days.

Rusza kolejna edycja Xbox Free Play Days. Tym razem w ramach darmowego weekendu zagramy na Xbox One m.in. w Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning. Do dyspozycji mamy do końca niedzieli tradycyjnie 3 gry.

Gry z darmowym weekendem w ramach Free Play Days:

  • WWE 2K Battlegrounds
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning
  • Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Jak zwykle, by skorzystać z Free Play Days należy posiadać aktywny Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Jeśli chodzi o Ghost Recon Breakpoint, to w tytuł można pograć za darmo przez całe 4 dni (nie tylko na XOne, ale również na PS4 i PC), o czym pisaliśmy już kilka godzin wcześniej . Grę kupimy jeszcze przez kilka dni na Microsoft Store ze sporym rabatem, dokładnie za 43 zł. To dobra opcja, jeśli spodoba się wam gameplay w trakcie darmowego weekendu - szczególnie, że można zachować wypracowane postępy w trakcie okresu darmowego i kontynuować zabawę po zakupie bez żadnych przestojów.

Źródło: https://lowcygier.pl/subskrypcje/darmowy-weekend-z-kingdoms-of-amalur-re-reckoning-tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-oraz-wwe-2k-battlegrounds-w-ramach-xbox-live-gold-free-play-days/

Tagi: darmowy weekend free play days gratis za darmo