Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.01.2021 10:35
ghost recon breakpoint
1110V

Ghost Recon: Breakpoint. 4 dni darmowego grania na wszystkich platformach

Jeśli cały czas zastanawiacie się czy warto kupić Ghost Recon: Breakpoint, to od dzisiaj możecie się upewnić w swojej dezycji. Właśnie wystartował darmowy weekend!

Od dzisiaj jest dostępny darmowy weekend w Ghost Recon: Breakpoint, który potrwa do godziny 18:00, 25 stycznia. Na zabawę mamy więc całe 4 dni. Promocja dotyczy wersji PC, PS4, Xbox One i Stadia. W przypadku grania na PC do wyboru mamy zabawę poprzez klienta Epic lub Uplay/Ubisoft Connect.

Ubisoft udostępnił całą podstawową wersję Ghost Recon: Breakpoint w ramach darmowego weekendu. Dotyczy to wszystkich platform, na których dostępny jest tytuł. By skorzystać z gratisowego Weekendu na Xbox One trzeba posiadać aktywny Xbox Live Gold, na PS4 abonament PS Plus, a w przypadku Stadii członkostwo Stadia Pro.

Warto podkreślić, że wypracowane w trakcie tych 4 dni postępy zostaną zachowane. Jeśli zdecydujecie się na zakup Ghost Recon: Breakpoint, to zabawę będziecie kontynuować bez żadnych przestojów. 

Obecnie aż 3 lutego Ghost Recon: Breakpoint można kupić na PlayStation Store i Microsoft Store w promocji. Na PS Store gra kosztuje 37,68 zł (rabat 87%).

Źródło: https://www.ubisoft.com/en-us/game/ghost-recon/breakpoint/free-weekend

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft