Iza Łęcka Iza Łęcka 21.01.2021 12:58
Nioh 2 PC
825V

Nioh 2 wygląda świetnie na PC. Cross-play i przeniesienie progresu tylko z PS4 na PS5

Ostatnia produkcja Team Ninja w przyszłym miesiącu zadebiutuje na PS5 i PC, dlatego w Sieci zawitały już nowe materiały z gry. Wymagająca pozycja prezentuje się efektownie na komputerach osobistych, jednak tylko gracze z PS4 otrzymają możliwość przeniesienia postępów na nową generację.

W 2021 roku poznamy wiele nowych tytułów od Team Ninja, choć obecnie wszelkie projekty japońskich deweloperów owiane są tajemnicą. Studio szykuje się do zbliżającej się wielkimi krokami premiery Nioh 2 na PS5 i PC –najnowszy gameplay ujawnia jakość rozgrywki na komputerach osobistych.

Już wcześniej potwierdzono, że gracze doświadczą wszystkich atutów nowej platformy, dlatego powinni komfortowo zagrać między innymi ze wsparciem HDR czy w 120 klatkach na sekundę, co pozytywnie wpłynie na ostateczne wrażenia.

Okazuje się jednak, że jeśli poznaliście Nioh 2 na PlayStation 4, nie otrzymacie możliwości przeniesienia zabawy na PC – funkcja oraz cross-play zostanie udostępniona wyłącznie graczom z PlayStation 5:

„Dla graczy na PS4 i PS5 przewidziano crossplay. Możesz również przesyłać swoje dane pomiędzy PS4 a PS5. Crossplay nie będzie dostępny między konsolami PlayStation a komputerami PC”.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Team Ninja nie planuje w najbliższym czasie rozwijać Nioh 3, jednak zachęcamy naszą społeczność do zapoznania się z ostatnim wywiadem, w którym Fumihiko Yasuda opowiada o przygotowaniu dwóch odsłon serii.

Źródło: https://wccftech.com/nioh-2-features-cross-gen-crossplay-between-ps4-and-ps5-but-no-crossplay-with-pc/

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Nioh 2 Remastered – Edycja kompletna Sony Interactive Entertainment Team Ninja