Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 14:32
Nioh 2 PC
634V

Nioh 2 Complete Edition z ulepszeniami na PC. Japończycy pokazują nowości

Nioh 2 Complete Edition nadciąga, więc Koei Tecmo przygotowało szczegółowy materiał, który pokazuje jakość gry na komputerach osobistych. Twórcy ulepszyli pozycję i znacząco poprawili oprawę.

Koei Tecmo ma wielkie plany na 2021 rok, ale przed zapowiedziami kolejnych gier, Japończycy szykują się na premierę Nioh i Nioh 2 na PlayStation 5 oraz Nioh 2 na PC. Studio postanowiło przedstawić wersję na komputery osobiste, która otrzyma szereg ulepszeń.

Japończycy zadbali o wsparcie HDR, pozwolą na rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę, a podczas walk będziemy korzystać z myszek i klawiatur lub kontrolerów. Zespół zapewni rozdzielczość 4K i możliwość gry na ultra szerokich monitorach.

Na materiale zobaczycie kilka ujęć z nowej wersji, która ma być w pełni dopracowana, by kolejni gracze mogli w pełni cieszyć się Nioh 2. Niestety, nie możemy liczyć, że Koei Tecmo pracuje nad kolejną odsłoną serii – przynajmniej aktualnie zespół chce odpocząć od tego IP.

Zamierzacie sprawdzić Nioh 2 na PC? Trzeba zauważyć, że jest to kolejna japońska perełka, która po pewnym czasie traci swoją ekskluzywność i wyląduje na komputerach osobistych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: koei tecmo koei tecmo games Nioh 2 – The Complete Edition