Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.01.2021 00:57
Cyberpunk 2077 - Gabe Newell
13688V

Cyberpunk 2077 chwalony przez Gabe'a Newella. Szef Valve uważa, że gracze nie powinni atakować CD Projekt RED

Gabe Newell dołączył do grona deweloperów, którzy postanowili stanąć w obronie Cyberpunka 2077 i CD Projekt RED. Szef Valve potwierdza, że wielu graczy może z przyjemnością poznawać grę i społeczność nie powinna atakować deweloperów odpowiedzialnych za przygodę w Night City.

Cyberpunk 2077 to zdecydowanie jedna z najważniejszych gier ostatnich lat. Produkcja jest nadal krytykowana przez część graczy, którzy nie potrafią zrozumieć, dlaczego CD Projekt zdecydował się na premierę pod koniec 2020 roku, ale kolejni deweloperzy stają w obronie rodzimego studia.

Po twórcach Kingdom Come: Deliverance oraz Super Smash Bros., w sprawie gry wypowiedział się Gabe Newell. Szef Valve potwierdził, że zawsze ma „wiele współczucia” w podobnych sytuacjach dla wszystkich deweloperów i wie, że wielu graczy mogło bardzo dobrze bawić się w Night City na PC.

Współzałożyciel Valve podkreślił, że grał w Cyberpunka 2077 i wiele elementów mu się podobało:

„Są aspekty gry, które są po prostu genialne i to pokazuje ogromną ilość pracy – niesprawiedliwe jest rzucanie kamieniami w jakiegokolwiek innego dewelopera, bo samo otrzymanie czegoś tak złożonego i ambitnego jest całkiem niesamowite”

Gabe Newell nie ukrywa, że również w przyszłości otrzymał wiele „pełnych nienawiści opinii” i najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku jest dostarczenie świetnego produktu. CD Projekt RED jego zdaniem wykorzysta okazję i zapewni odpowiednią jakość:

„Mają długą historię wykonywania świetnej pracy, nieustannego inwestowania w swoje produkty w miarę upływu czasu i podejrzewam, że z biegiem czasu w dobry sposób będą uszczęśliwiać swoich klientów”.

Źródło: https://www.vg247.com/2021/01/20/valves-newell-cd-projekt-cyberpunk-207

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077