Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2021 18:02
Cyberpunk 2077 x Masahiro Sakurai
5222V

Cyberpunk 2077 „to gra marzeń”. Twórca Super Smash Bros. jest poruszony zwrotami i chwali szczerość Polaków

Na temat najnowszej gry CD Projekt RED chętnie wypowiadają się kolejne osoby związane z branżą. Masahiro Sakurai ma okazję prowadzić rubrykę w japońskim Famitsu, gdzie podzielił się swoimi wrażeniami z Cyberpunka 2077. Twórca Super Smash Bros. jest zachwycony grą.

Cyberpunk 2077 zbiera mieszane opinie, ale coraz częściej w superlatywach o grze wypowiadają się osoby związane z branżą. Daniel Vavra w zeszłym roku nie ukrywał zachwytów nad tytułem Polaków, a teraz na temat gry wypowiedział się Masahiro Sakurai.

Twórca odpowiedzialny za serię produkcji z serii Kirby oraz Super Smash Bros. w najnowszym Famitsu potwierdził, że poznawał Cyberpunka 2077 na PlayStation 4 Pro i „mógł grać bez problemów” tytuł przez większość czasu działał w 30 klatkach na sekundę. Deweloper jednak zaznaczył, że rozpoczął przygodę 20 grudnia.

Wcześniej Masahiro Sakurai próbował rozgrywki na PC, ale natrafił na sporo błędów, więc zdecydował się przenieść na konsolę Sony. Japończyk uważa, że „Cyberpunk 2077 to gra marzeń” i tylko zastanawia się, jak wielkiego planowania i produkcji wymagało doprowadzenie projektu do końca.

Masahiro Sakurai jest zachwycony szczerością Polaków:

„Radzenie sobie z refundacją to coś, co sprawia, że nawet ja czuję się głęboko poruszony. O takiej szczerości nigdy wcześniej nie słyszałem”

Japończyk „wspiera grę z głębi serca za szczere zajęcie się zwrotami”, a dodatkowo przypomniał sytuację z 2005 roku, gdy opracowywał Meteos na Nintendo DS-a i ostatni etap produkcji był bardzo wymagający.

Warto dodać, że prace nad kolejnymi aktualizacjami do Cyberpunka 2077 przebiegają bez problemów. Prezes CD Projektu zaprzeczył dzisiaj plotkom.

Źródło: https://www.siliconera.com/masahiro-sakurai-deeply-moved-by-cyberpunk-2077-refunds/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077