Star Wars Battlefront 3 ma faktycznie znajdować się w produkcji. EA podobno skupia się na 2 projektach

Plotka
1324V
Star Wars Battlefront 3 ma faktycznie znajdować się w produkcji. EA podobno skupia się na 2 projektach
Wojciech Gruszczyk | 20.01.2021, 19:40

Powracają plotki o rozwoju Star Wars Battlefront 3. Electronic Arts jeszcze nie jest gotowe na stosowną prezentację, ale tytuł podobno powstaje. Electronic Arts ma właśnie rozwijać dwie produkcje z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Electronic Arts straciło możliwość ekskluzywnego rozwijania gier z uniwersum Star Wars, ale deweloperzy od EA wciąż opracowują kilka projektów. W sprawie pozycji wypowiedział się Jeff Grubb, który podczas ostatniego podcastu zdradził dwa tytuły przygotowywane przez deweloperów EA.

Zdaniem dziennikarza, EA ma skupić się teraz na dwóch seriach z uniwersum Star Wars: Battlefront oraz Jedi: Fallen Order. Grubb nie mógł wchodzić w szczegóły, ale jego zdaniem obie pozycje powstają.

Warto przypomnieć, że ostatnio pojawiły się plotki dotyczące prac nad Star Wars Battlefront 3, ale wciąż brakuje nam potwierdzenia pozycji przez DICE lub Electronic Arts. Jak wiadomo Szwedzi będą teraz skupiać się na promocji nowego Battlefielda, ale wydawca może chcieć uspokoić fanów i wspomnieć o tytule w następnych tygodniach.

Warto przypomnieć, że DICE posiada także drugi zespół, który choć w głównej mierze może teraz pomagać w rozwoju Battlefielda, to jednak studio już wcześniej potrafiło pracować jednocześnie nad dwoma projektami.

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/star-wars-battlefront-3-ps5-ps4-xbox-one-series-x-pc-announced-rumors/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper