Star Wars Battlefront 3 powstaje? Aktorzy wrócili do pracy, a DICE bawi się z fanami

Plotka
1060V
Star Wars Battlefront 3 powstaje? Aktorzy wrócili do pracy, a DICE bawi się z fanami
Wojciech Gruszczyk | 11.01.2021, 20:11

Już w tym tygodniu pobierzemy za darmo Star Wars Battlefront 2, a według najnowszych przecieków, DICE może już pracować nad kontynuacją. Twórcy bawią się z fanami, a aktorzy odpowiedzialni za grę w zeszłym roku rozpoczęli nagrywanie sesji motion capture.

Star Wars: Battlefront II (2017) zadebiutowało z dużymi problemami, ale po licznych aktualizacjach, DICE zaoferowało graczom świetny shooter. Gra będzie w tym tygodniu dostępna za darmo i właśnie przez ofertę Epic Games pojawiły się plotki dotyczące prac nad Star Wars Battlefront 3.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że wszystko rozpoczęło się już pod koniec 2020 roku – wtedy to Janina Gavankar (Iden Versio), Anthony Skordi (Admiral Versio) oraz T.J Ramini (Del Meeko) rozpoczęli prace nad sesjami motion capture. Gdy gracze dostrzegli, że cała trójka pracowała ostatnio przy Star Wars Battlefront 2, to część postów nagle zniknęło z Sieci – pozostała między innymi wiadomość od Janiny Gavankar:

Fani przypomnieli sobie o tym w zeszłym tygodniu, ponieważ Peter Vesti Frendrup (twórca poziomów z DICE) w zabawny sposób zareagował na odpowiedź jednego z fanów, który wspomniał o Battlefront III:

W dodatku T.J Ramini (Del Meeko) potwierdził, że ponownie pracuje z Anthony Skordi (Admiral Versio), a wcześniej aktorzy spotkali się na planie pozycji DICE.

Pozycja może już powstać pod marką Lucasfilm Games.

Źródło: https://www.thegamer.com/battlefront-2-actors-twitter-mocap-suits-voice-acting-booths/ https://www.reddit.com/r/StarWarsBattlefront/comments/ktqhgh/battlefront_2_actors_have_recently_been_doing/

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper