Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2021 14:24
Wampir Resident Evil Village
749V

Resident Evil Village z trybem sieciowym. Steam odnotował multiplayer

Capcom powinien jutro przedstawić tryb sieciowy z Resident Evil Village. Na Steam pojawiła się wzmianka, według której możemy szykować się na rozgrywkę multiplayer w nowej produkcji Capcomu. Może to potwierdzać ostatnie plotki dotyczące gry.

W czwartek o godzinie 23:00 rozpocznie się wydarzenie Capcomu, podczas którego otrzymamy szereg informacji oraz materiałów z Resident Evil Village. Deweloperzy pierwszy raz pokażą gameplay z oczekiwanej produkcji, ale będzie to również idealny moment na ujawnienie ostatecznej daty premiery.

Bardzo możliwe, że Steam zdradził jedną z niespodzianek Capcomu, ponieważ w karcie produktu na platformie Valve pojawiła się ważna aktualizacja – w grze ma pojawić się multiplayer.

O sieciowych zmaganiach w ramach Resident Evil Village Multiplayer mówiliśmy już kilkukrotnie, a nawet deweloperzy zaprosili graczy na tajemniczą betę, ale dotychczas pojawiały się przecieki, według których Capcom ma zapewnić osobną produkcję. Okazuje się jednak, że będzie to po prostu tryb.

Ma to w zasadzie sens, ponieważ Capcom może mieć nadzieję, że duża część graczy, która zainteresuje się kampanią, sprawdzi multiplayer i zdecyduje się zostawić grę na dłużej. Tytuł ma być rozwijany przez przynajmniej rok.

Resident Evil Village Multiplayer - Steam

Źródło: https://wccftech.com/resident-evil-village-multiplayer/

Tagi: Capcom multiplayer Resident Evil Village