Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 17:47
Resident Evil Village Online
876V

Resident Evil Village Online tajemniczą, sieciową grą? Capcom zaprasza na testy

Capcom zaprosił graczy na specjalny pokaz, podczas którego zostanie ujawniona nowa produkcja z serii. Twórcy już szukają fanów zainteresowanych testowaniem tytułu. Będzie to specjalna pozycja przygotowana z okazji 25-lecia marki Resident Evil.

Na REShowcase zobaczymy najwidoczniej nie tylko Resident Evil Village. Capcom w zasadzie potwierdził plotki dotyczące prac nad wciąż nieujawnioną, sieciową produkcją, ponieważ... Studio zaprasza graczy na betę.

Od 28 stycznia sympatycy serii otrzymają możliwość testowania gry, która zostanie ujawniona na wspomnianym wydarzeniu. Co ciekawe: beta odbędzie się na PlayStation 4 lub Xboksach One, ale produkcja będzie także grywalna na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

Zainteresowani gracze muszą posiadać Capcom ID, znajdować się w programie Resident Evil Ambassador oraz mieć ukończone 18 lat. Tajemniczy projekt pozwoli fanom „celebrować 25- lecie marki Resident Evil”.

Teraz trzeba przypomnieć ostatnie przecieki z bazy danych Capcomu: Japończycy mają pracować nad pozycją nazwaną wewnętrznie „Project Highway/Village Online”, która pod względem rozgrywki będzie przypominać grę Battle Royale.

O Resident Evil Village Online pisaliśmy w połowie grudnia – wtedy to hakerzy udostępnili cały harmonogram rozwoju tytułu, który potwierdził, że pozycja ma zadebiutować w marcu.

Resident Evil Village Online Beta

Źródło: https://www.residentevil.com/village/us/topics/25th-cbt/

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village Resident Evil Village Online