Yakuza Like a Dragon na PS5 w identycznej specyfikacji jak na Xboksie Series X. SEGA podała szczegóły

Gry
1071V
Yakuza Like a Dragon na PS5 w identycznej specyfikacji jak na Xboksie Series X. SEGA podała szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 18.01.2021, 20:08

SEGA przygotowuje kolejnych graczy na premierę Yakuza Like a Dragon. Posiadacze PS5 nie mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę, a deweloperzy zapewnią identyczną specyfikację, jak w przypadku edycji na Xboksa Series X.

Yakuza: Like a Dragon zadebiutowało w zeszłym roku i produkcja zebrała dobre noty. Michał w naszej recenzji chwalił między innymi historię, zmianę gatunku, walki czy też oprawę, ale musimy pamiętać, że tytuł wciąż nie zadebiutował na PlayStation 5.

SEGA w zeszłym roku wrzuciła pozycję na Xboksy Series X|S, Xboksa One, PlayStation 4 i PC, a posiadacze PlayStation 5 muszą zaczekać na przygodę do 2 marca. Wydawca postanowił jednak przygotować graczy na rozgrywkę i potwierdził szczegóły kolejnej wersji.

Yakuza Like a Dragon na PS5 zaoferuje zabawę w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę lub w 1440p przy 60 fps. SEGA dzisiaj rozpoczęła zbieranie zamówień przedpremierowych na propozycję w Azji i oferuje klientom zestaw legendarnych kostiumów.

Warto przypomnieć, że na Xboksie Series S gracze mogą liczyć na zaledwie 900p przy 60 klatkach na sekundę.

Źródło: własne

Komentarze (68)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper