Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2021 17:36
Cyberpunk 2077 Judy
10699V

Cyberpunk 2077 w bardzo dużej promocji w USA. Zaskakująca sytuacja z grą CD Projekt RED

Minął zaledwie miesiąc od premiery Cyberpunka 2077, a produkcja CD Projekt RED jest dostępna w Stanach Zjednoczonych w dużo niższej cenie. Sytuacja jest zaskakująca biorąc pod uwagę, że deweloperzy zapowiedzieli plan naprawczy i zamierzają znacząco rozbudować grę.

Już w zeszłym tygodniu informowaliśmy naszych czytelników o pierwszych, znaczących promocjach na Cyberpunka 2077 w Polsce, ale dopiero sytuacja ze Stanów Zjednoczonych zaskakuje. Tytuł Polaków jest dostępny z rabatem sięgającym 50%.

Cyberpunka 2077 w wybranych, amerykańskich sklepach można od dzisiaj kupić za 30 dolarów i jest to niespodziewana sytuacja, ponieważ produkcja trafiła na półki sklepowe w połowie grudnia.

Jak wiadomo CD Projekt RED zapowiedział prace nad rozbudową pozycji, a nawet przedstawił dokładny plan naprawczy, ale nawet w tej sytuacji – Cyberpunk 2077 jest dostępny w znacznie niższej cenie.

Trzeba na pewno pamiętać, że sytuacja może być związana z krótszym wątkiem głównym, ponieważ historię poznacie poznacie w około 20 godzin. Jest to jednak sam początek przygody, a dodatkowe historie wydłużają rozgrywkę do około 55 godzin.

Źródło: https://www.psu.com/news/cyberpunk-2077-on-ps4-drops-to-half-price-in-some-retailers-after-one-month/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077