Skyrim w 60 fps na PS5. Mod uwalnia moc konsoli

News
1594V
Skyrim w 60 fps na PS5. Mod uwalnia moc konsoli
Wojciech Gruszczyk | 18.01.2021, 16:49

Skyrim w listopadzie będzie świętował 10-lecie, ale nawet w tej sytuacji produkcja działa na konsolach w zaledwie 30 klatkach na sekundę. Odpowiednia modyfikacja podkręca rozgrywkę na PS5 i zapewnia zabawę w 60 fps.

W listopadzie ubiegłego roku informowaliśmy naszą społeczność o modyfikacji Skyrima, dzięki której tytuł działa w 60 klatkach na Xboksach Series X, a teraz możemy potwierdzić identyczną sytuację w przypadku PlayStation 5. MrWright przygotował odpowiednią modyfikację – pliki pobieramy przez samą produkcję.

Gracze muszą ponownie wykonać kilka kroków, by móc cieszyć się ze Skyrima w oczekiwanej płynności:

  • Pobierz i włącz mod 60 fps
  • Włącz grę (save lub nowa przygoda)
  • Wróć do menu (bez całkowitego wyłączenia gry)
  • Wyłącz mod 60 fps w menu modyfikacji
  • Skryim będzie teraz działać w 60 klatkach
  • Po włączeniu gry ponownie, należy powtórzyć kroki

Twórca podkreśla, że jeśli mamy wyłączone inne modyfikacje, to nadal będziemy mogli zdobywać trofea – co nie jest standardowe, ale na pewno zostanie ciepło przyjęte przez wielu graczy. Trzeba na pewno dodać, że pliki działają także na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, ale podobno nie możemy liczyć na najlepsze efekty.

Poniżej zobaczycie pełną prezentację Skyrima w 60 klatkach na sekundę. Jeśli jesteście zainteresowani rozbudową gry Bethesdy, to sprawdźcie także A Witcher's Adventure, który jednak jest dostępny wyłącznie na PC.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/01/skyrim_can_run_at_60fps_on_ps5_with_one_simple_mod_doesnt_disable_trophies

Komentarze (36)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper