Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.01.2021 13:59
Wiedźmin w Skyrimie - A Witcher’s Adventure
1412V

Wiedźmin w Skyrimie. A Witcher’s Adventure to ciekawy mod dla fanów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego

Fani Wiedźmina i Skyrima połączyli siły, by przygotować A Witcher’s Adventure. Jest to modyfikacja, która wrzuca zawartość z produkcji CD Projekt RED do wielkiej gry Bethesdy. Zobaczcie materiał i poznajcie szczegóły.

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem i nie brakuje fanów produkcji CD Projekt RED, którzy rozwijają tytuł przygotowując nową zawartość lub dbają o upiększenie pozycji. Co jednak powiecie na wrzucenie elementów z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego do Skyrima?

A Witcher’s Adventure to ciekawa modyfikacja, która zapewnia graczom trzy główne zadania, przerzuca 43 broni, dorzuca kolejne potwory i możliwość wykorzystywania znaków. W pozycji Bethesdy znalazła się rozbudowana alchemia, która jest powiązana z rozwojem postaci.

Twórcy moda zadbali nawet o nowe drzewko umiejętności, które można odblokować dopiero po wizycie w Kaer Fendargh – wiedźmin otrzymuje w ten sposób nowy pasek rozwoju. W samej grze możemy zdobywać poziomy przez wykorzystywanie umiejętności, dzięki piciu eliksirów lub rywalizacji z przeciwnikami za pomocą wiedźmińskiego oręża.

Zamierzacie sprawdzić A Witcher’s Adventure? Modyfikację pobierzcie z przykładowo Nexusmods.

Źródło: https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/a-witchers-adventure-for-skyrim-is-a-must-have-mod-for-all-the-witcher-fans/

Tagi: Bethesda Game Studios Bethesda Softworks CD Projekt CD Projekt RED The Elder Scrolls V: Skyrim Wiedźmin 3: Dziki Gon