Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.01.2021 17:45
STALKER 2
770V

STALKER 2 powstaje zgodnie z planem: "Celem jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości"

Jeden z pracowników GSC Game World, studia zajmującego się grą STALKER 2, oznajmił, że prace nad projektem idą zgodnie z planem na wszystkich platformach.

S.T.A.L.K.E.R. 2 otrzymał pod koniec poprzedniego roku krótki gameplay-teaser, który tylko pobudził fanów postapokaliptycznych gier wideo. Produkcja ma małą szansę na debiut w bieżącym roku kalendarzowym, ale tylko dlatego, iż twórcy chcą dopieścić swoje oczko w głowie do maksimum.

Zakhar Bocharov, specjalista ds. publicznych relacji w ukraińskim studiu GSC Game World, wypowiedział się nt. nadchodzącego tytułu. Jest on zadowolony z postępu prac na konsolową wersją gry, a jego zespół chce dostarczyć na rynek produkt o najwyższej jakości:

Robimy płynne postępy w pracach nad grą, w tym wersją na Xbox Series X | S. Naszym celem jest dostarczenie produktu o najwyższej możliwej jakości na każdej zapowiadanej platformie. Dzięki szybkiemu dyskowi SSD, obsłudze ray tracingu (zarówno na XSX, jak i XSS) oraz rozdzielczości 4K (XSX), cieszymy się, że STALKER 2 zaoferuje doświadczenie, które początkowo obiecaliśmy.

Bocharov podzielił się także dodatkowym szczegółem dotyczącym drugiego STALKERA. Bohaterem produkcji został Skif, o którym "dużo usłyszymy".

 

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/stalker-2-teaser-video-development-update-released/1100-6486388/

Tagi: GSC Game World GSC Games World S.T.A.L.K.E.R. 2