Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2021 13:58
Uncharted 5 x The Last of Us 3
3171V

Uncharted 5, The Last of Us 3 czy nowe IP? Naughty Dog poszukuje ludzi do „czegoś bardzo fajnego”

Naughty Dog rozpoczęło już przygotowanie pierwszej produkcji na PS5 i studio poszukuje nowych pracowników. Neil Druckmann zaprasza do współpracy i wspomina o projekcie w bardzo enigmatycznych słowach.

Ostatnia gra Naughty Dog zdobyła ponad 200 nagród GOTY, ale twórcy nie mogą liczyć na długi odpoczynek. PS5 potrzebuje nowych, mocnych gier, więc deweloperzy rozpoczęli już prace nad przygotowaniem kolejnej produkcji.

Neil Druckmann, który niedawno awansował na prezesa studia, szuka ludzi do pracy. Twórca The Last of Us podkreśla, że pracuje nad czymś „bardzo fajnym”, ale oczywiście nie zdradza aktualnie szczegółów.

Gracze jednak szybko dostrzegli kilka szczegółów – Naughty Dog poszukuje pracowników do dwóch zespołów (Game Team / ICE Team), co może sugerować, że ponownie studio nie pracuje tylko nad jednym tytułem. Twórca poziomów ma przygotowywać lokacje do pozycji single player, więc multi dalej powstaje?

W tle widzimy scenę z The Last of Us 2 – czy to już czas na kontynuację? Biorąc pod uwagę nadciągający serial HBO, Sony może nalegać, by deweloperzy przedstawili nową historię w tym uniwersum. Może przynajmniej spin-off?

Źródło: Twitter: Neil_Druckmann

Tagi: Naughty Dog The Last of Us The Last of Us 3 uncharted uncharted 5