Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2021 12:53
The Last of Us HBO
942V

Serial The Last of Us powstaje. Twórcy pracują nad scenariuszem i wkrótce przedstawią nowe informacje

Fani The Last of Us mogą przygotowywać się do kolejnych doniesień o serialu HBO. Craig Mazin potwierdza prace nad produkcją, jednocześnie pobudzając zainteresowanie wśród widzów. Twórcy zapowiadają nowe ogłoszenia.

W listopadzie ubiegłego roku HBO potwierdziło zamówienie pilotażowego odcinka do serialu „The Last of Us”. Wyczekiwana historia nadciąga, a Craig Mazin nie ukrywa, że ciężko pracuje nad scenariuszem. Twórca „Czarnobyla”  w swojej ostatniej wiadomości odniósł się do inauguracji prezydenta Stanów Zjednoczonych, jednocześnie wspominając, że „wkrótce pojawią się skromne informacje na temat The Last of Us”.

Na wiadomość odpowiedział Neil Druckmann, który dodał wymowne „wkrótce”. Kolejne tygodnie mogą okazać się całkiem ciekawe dla fanów uniwersum The Last of Us - choć prace na planie jeszcze nie ruszyły i trudno powiedzieć, kiedy zaczną powstawać pierwsze sceny, to zespół odpowiedzialny za produkcję ma wiele do przedstawienia. Nie trzeba wspominać, że oczekiwania wśród entuzjastów przygód Ellie i Joela również są ogromne, co tylko dodaje oliwy do ognia.

Czy możemy oczekiwać przedstawienia zarysu akcji, ujawnienia przyjętego kierunku, a może wskazania aktorów zaangażowanych w produkcję? HBO ma w rękach wielką markę o olbrzymim potencjale, a oglądając wcześniejsze produkcje sygnowane logiem stacji, możemy spodziewać się wysokiej jakości widowiska.

Źródło: Twitter: Neil_Druckmann

Tagi: Craig Mazin HBO Naughty Dog Neil Druckmann The Last of Us The Last of Us serial