Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2021 02:54
Star Wars Battlefront 2 za darmo w Epic Games
5113V

Star Wars Battlefront 2 za darmo! Znamy kolejną grę dostępną w promocji

Epic Games zaprasza graczy na pobieranie Star Wars Battlefront 2, ale to nie koniec wielkiej promocji przygotowanej przez korporację. Firma ujawniła już kolejną produkcję, którą pobierzemy za darmo w przyszłym tygodniu.

Star Wars: Battlefront II (2017) zadebiutował w 2017 roku, ale produkcja zaliczyła mocno problematyczną premierę. DICE przez długi czas naprawiało grę i od pewnego czasu strzelanka nie męczy graczy mikrotransakcjami. Studio zadbało o dziesiątki aktualizacji, które zapewniły nie tylko nową i bezpłatną zawartość, ale deweloperzy zajęli się także balansem oraz doprowadzeniem gry do oczekiwanej przez fanów jakości.

Od dzisiaj możecie pobrać tytuł za darmo i w dodatku jest to specjalne wydanie, które zawiera:

  • Ponad 25 wyglądów bohaterów (W tym sześć legendarnych wyglądów oraz po jednym wyglądzie dla Rey, Finna i Kylo Rena, inspirowanych Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie)
  • Ponad 125 wyglądów żołnierzy i jednostek wsparcia
  • Ponad 100 emotek bohaterów i żołnierzy oraz kwestii mówionych
  • Ponad 70 zwycięskich póz bohaterów i żołnierzy

Star Wars Battlefront 2 pobierz za darmo z Epic Games

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z tytułem: pobierajcie i grajcie. To moim zdaniem jeden z najciekawszych shooterów, który na pewno trafi w gust wielu graczy. DICE faktycznie naprawiło grę, która od początku posiadała bardzo dobry system strzelania.

Od przyszłego tygodnia otrzymamy dostęp do Galactic Civilizations III. Sprawdźcie także najnowszą promocję na gry Ubisoftu oraz pobierzcie za darmo Little Nightmares.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II (2017)