Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2021 09:06
Gry Ubisoftu w dużej promocji. Tytuły na PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One w lepszych cenach
3911V

Gry Ubisoftu w dużej promocji. Tytuły na PS5, PS4, Xbox Series X|S i Xbox One w lepszych cenach

W ostatnich miesiącach francuski producent i wydawca wprowadził na rynek wiele dobrze odebranych produkcji, ale nadszedł nowy rok i firma przygotowuje się do kolejnych premier. W konsekwencji ponownie możemy skorzystać z interesującej obniżki, w której zostały ujęte ostatnie hity studia. Oferta zwróci uwagę właścicieli PlayStation 5, PlayStation 4, Xboksów Series X|S oraz Xboksów One.

W zeszłym roku w zaledwie kilka tygodni Ubisoft wydał Watch Dogs Legion, Assassin's Creed: Valhalla, Immortals Fenyx Rising oraz Just Dance 2021. Wszystkie pozycje cieszyły się sporą popularnością, więc znajdą się chętni, którzy zdecydują się dorzucić do swoich kolekcji produkcje francuskiego studia.

Gry Ubisoftu są dostępne w nowej promocji, która obejmuje wydania na cztery platformy – warto jednak pamiętać, że część z nich korzysta ze wstecznej kompatybilności, a Francuzi zadbali o aktualizacje, które wykorzystują moc nowych platform.

W promocji znajdziemy następujące tytuły:

Gry na PlayStation 4 / PlayStation 5

Gry na Xbox One / Xbox Series X

Jesteście zainteresowani pozycjami Ubisoftu? Sprawdźcie nasze recenzje – w zeszłym roku przedstawiliśmy nasze wrażenia ze wszystkich ostatnich premier studia: Watch Dogs Legion, Assassin's Creed: Valhalla, Immortals Fenyx Rising oraz Just Dance 2021.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/wyprzedaz-gier-ubisoftu-na-playstation-4-playstation-5-xbox-one-oraz-xbox-series-x-w-media-expert-assassins-creed-valhalla-oraz-immortal-fenyx-risign/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Immortals Fenyx Rising promocja Watch Dogs Legion