Iza Łęcka Iza Łęcka 13.01.2021 08:52
Little Nightmares
2624V

Little Nightmares za darmo. Gracze mogą poznać przerażającą historię

Jeszcze przed premierą Little Nightmares 2, japoński wydawca rozdaje pierwszą odsłonę. Wszyscy sympatycy gier o gęstej atmosferze mogą przygotować się na historię, która zawita na rynku już w przyszłym miesiącu.

Little Nightmares zadebiutowało w 2017 roku, zaskakując swoją formułą i klimatem. Gra została zaoferowana w niższej cenie, ponieważ Tarsier Studios przygotowało krótszą, trwającą 3-4 godziny historię. Opowieść o małej Six jednak doceniły niektóre redakcje i przyjęły ją z entuzjazmem, co mogło skutecznie zachęcić deweloperów do opracowania kontynuacji.

Druga odsłona trafi na rynek w przyszłym miesiącu, tymczasem Bandai Namco zaprasza graczy na pobranie pierwszej części – darmowa wersja jest dostępna przez sklep wydawcy, gdzie otrzymacie klucz Steam.

Little Nightmares jest również dostępne w abonamencie Games with Gold, zatem przed nadejściem następnej przygody, niemal wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z pierwszą częścią platformówki. Tytuł w wersji na PC osiągnął oceny na poziomie 81%.

Warto pamiętać, że w ramach trwającej oferty Epic Games możecie pobrać za darmo Crying Suns, a już w czwartek na listę gier dodamy Star Wars Battlefront II. Pozycja DICE będzie dostępna w specjalnym wydaniu.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/little-nightmares-na-pc-za-darmo-w-sklepie-bandai-namco/

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares promocja Tarsier Studios za darmo