Medium na długiej rozgrywce. Bloober Team pokazuje 14 minut z nowego horroru

News
2139V
Medium na długiej rozgrywce. Bloober Team pokazuje 14 minut z nowego horroru
Wojciech Gruszczyk | 05.01.2021, 14:45

Bloober Team właśnie zaskoczyło prezentując długi, trwający 14 minut gameplay z Medium. Gracze mogą zapoznać się z fragmentem historii i otrzymają szansę sprawdzenia technologii dwóch wymiarów. Sprawdźcie rozgrywkę.

The Medium jeszcze w tym miesiącu trafi na Xboksy Series X|S oraz PC. Twórcy aktualnie nie myślą o stworzeniu produkcji na inne platformy, ale podkreślają, że amerykańska korporacja zadbała o czasową wyłączność.

Otrzymaliśmy już kilka świetnych zwiastunów Medium, ale dzisiaj możemy sprawdzić szczegółowy gameplay. Deweloperzy zaprezentowali 14-minutowy fragment prezentujący czystą rozgrywkę – wcześniej nie pokazywano tak długiego materiału z pozycji.

Na gameplayu zobaczycie, jak dokładnie działa system dwóch światów, którym Bloober Team promuje swoją pozycję. Gracze w wybranych przez deweloperów momentach będą mogli jednocześnie kontrolować akcję w dwóch wymiarach, by dokładnie poznać wydarzenia i znaleźć rozwiązania problemów.

Trzeba przyznać, że Medium wygląda naprawdę ciekawie i fani mocnych historii powinni wyczekiwać na nadciągającą premierę.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (149)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper