Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 20:53
Medium RTX zwiastun
1090V

Medium pokazuje dopracowaną grafikę. Zwiastun RTX przedstawia kilka ładnych scen

Bloober Team to kolejne studio, które blisko współpracowało z firmą NVIDIA, by zadbać o dopracowaną grafikę w swojej grze. Polskie studio przygotowało nowy zwiastun Medium, który pozwala spojrzeć na kilka dopieszczonych scen.

The Medium to jedna z najciekawszych premier stycznia, więc Bloober Team wykorzystuje okazję, by ponownie zaprezentować grę szerokiej publice. Deweloperzy nawiązali współpracę z firmą NVIDIA, by wydobyć pełny potencjał silnika Unreal Engine 4.25+.

Bloober Team zadbał o wsparcie ray tracingu oraz technologii NVIDIA DLSS, więc jeśli posiadacie komputery z nowymi kartami graficznymi firmy NVIDIA (RTX), to możecie liczyć na wiele pięknych scen oraz płynniejszą rozgrywkę.

Medium w styczniu zadebiutuje wyłącznie na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych i przynajmniej aktualnie twórcy nie pracują nad innymi wersjami.

Jeśli jesteście zainteresowani grą, sprawdźcie najnowszy gameplay oraz zapoznajcie się z ostatnim zwiastunem. Medium może okazać się kolejnym, bardzo ciekawym horrorem od rodzimego studia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bloober team rtx The Medium trailer zwiastun