Iza Łęcka Iza Łęcka 14.01.2021 08:51
Shun'ei x The King of Fighters XV
368V

The King of Fighters XV na pierwszych ujęciach z rozgrywki. Twórcy przedstawiają wojownika

SNK opublikowało obiecany zwiastun The King of Fighters XV, ale nie bez powodu część fanów nie jest zadowolona z prezentacji. Zamiast porządnego pokazu pierwszego bohatera, postawiono na zdecydowanie za krótkie ujęcia.

W zeszłym tygodniu, tuż po wycieku pierwszych informacji o The King of Fighters XVSNK pokusiło się o ujawnienie nowej odsłony bijatyki. Deweloperzy jednocześnie zapowiedzieli, że to nie koniec atrakcji, a w przygotowaniu miał być kolejny materiał, tym razem ujawniający fragmenty rozgrywki. Dynamiczny trailer został opublikowany, jednak w krótkich urywkach zabrakło szczegółowego pokazu systemów, jakie stworzyli autorzy.

Shun'ei został pierwszym, oficjalnie przywitanym bohaterem, co nie jest sporą niespodzianką, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że autorzy ponownie skupią się na tej postaci. To właśnie on był głównym bohaterem The King of Fighters XIV.

Zespół SNK przybliżyli wojownika w oszczędnych scenach, które po montażu nie prezentują się zbyt efektownie. Problem pokazu dostrzegają nawet entuzjaści serii – ich zdaniem The King of Fighters XV powinno doczekać się pokazów w stylu Kombat Kastów, podczas których twórcy Mortal Kombat niezwykle szczegółowo ujawniają możliwości postaci zmierzających na arenę walki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: SNK SNK Corporation The King of Fighters XV