Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.01.2021 13:58
Cyberpunk 2077 V
3067V

Cyberpunk 2077 otrzyma aktualizacje bez opóźnień. Prezes CD Projekt RED zaprzecza plotkom

W następnych tygodniach CD Projekt RED ma zapewnić dwie, duże aktualizacje, które znacząco poprawią działanie gry i usuną błędy z Cyberpunka 2077. Adam Kiciński potwierdził, że prace nad łatkami przebiegają bez problemów i gracze mogą wyczekiwać na patche.

W ostatnich dniach pojawiły się plotki, według których aktualizacje do Cyberpunka 2077 mogą nie nadejść w styczniu oraz lutym. Na szczęście deweloperzy pracują i podtrzymują swój plan szczegóły zdradził Adam Kiciński, prezes CD Projektu:

„Pracujemy nad patchami zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i podtrzymujemy plan wypuszczenia łatek w styczniu i lutym. Na ten moment nie chcemy zdradzać dokładnej zawartości styczniowego patcha, natomiast aktualizacje, które udostępnimy, obejmą wszystkie platformy.”

Gracze mogą mieć pewność, że w styczniu i lutym zostaną opublikowane aktualizacje dla Cyberpunka 2077, które będą dostępne jednocześnie na wszystkich platformach.

PAP Biznes poruszył również ważny temat powrotu Cyberpunka 2077 do sklepu Sony, ale aktualnie CD Projekt nie wie, kiedy produkcja będzie ponownie dostępna w PlayStation Store:

„Nie mamy wiedzy odnośnie konkretnej daty powrotu do PlayStation Store. Pozostajemy w stałym kontakcie z przedstawicielami Sony Interactive Entertainment i pracujemy nad tym, by nasz tytuł wrócił jak najszybciej do sklepu Sony ”

Prezes CD Projektu odniósł się również do informacji, według których CD Projekt RED mają masowo opuszczać kolejni deweloperzy – okazuje się, że również i te informacje nie są prawdziwe. Oczywiście w pewnym momencie część pracowników będzie chciała zmienić studio, ale zdaniem Adama Kicińskiego jest to normalna sytuacja po zakończeniu wielkiego, kilkuletniego projektu.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-Projekt-podtrzymuje-wydanie-patchy-do-Cyberpunk-2077-w-styczniu-i-lutym-prezes-8036031.html

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077