Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 20:20
Indiana Jones Todd Howard
1251V

Indiana Jones ucieszył pracowników Microsoftu. Todd Howard już we wrześniu pokazał teasery gry

MachineGames pracuje nad nową produkcją z uniwersum Indiana Jonesa i sytuacja z pozycją jest bardzo interesująca. Nie możemy mieć pewności, na jakie platformy trafi wielka przygoda, ale pracownicy Microsoftu są bardzo zadowoleni z ujawnienia gry.

Bethesda potwierdziła dzisiaj nowy projekt MachineGames, w którym deweloperzy podejmą się przygotowania nowej historii Indiana Jonesa. Deweloperzy zaproponują oryginalną opowieść, a producentem wykonawczym gry został Todd Howard.

W sprawie pozycji wypowiedział się Pete Hines, który potwierdza, że Todd od ponad 10 lat próbuje stworzyć przygodę poszukiwacza skarbów:

„Todd jest wieloletnim fanem Indiana Jonesa i od ponad dekady próbuje stworzyć tę grę. Jest on bardzo podekscytowany pracą z wielokrotnie nagradzanym zespołem MachineGames, który idealnie pasuje do tej produkcji”.

Gracze szybko dotarli do świetnej ciekawostki – Todd Howard podczas przygotowywania materiału z pracownikami Microsoftu na temat przejęcia Bethesdy, zaprezentował w swoim biurze dwa elementy związane z Indiana Jonesem: 

Warto przypomnieć, że w identyczny sposób Phil Spencer „pokazał” Xboksa Series S – sprzęt Microsoftu leżał na regale podczas jednej z audycji.

Jak wiadomo Microsoft finalizuje transakcję dotyczącą kupienia Bethesdy, ale aktualnie nie wiadomo, czy Indiana Jones będzie dostępny ekskluzywnie na Xboksach Series X|S oraz komputerach osobistych.

Trzeba jednak zauważyć, że pracownicy Microsoftu ucieszyli się na dzisiejszą zapowiedź:

Źródło: Twitter: iggq_, arongreenberg, shieldsjames, XboxP3, majornelson
https://bethesda.net/pl/article/5G1CtcGbA7uIiw3zYaXGvR/lucasfilm-games-and-bethesda-announce-new-indiana-jones-game?

Tagi: bethesda Indiana Jones MachineGames