Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 20:30
Razer Project Hazel
2273V

Razer Project Hazel to maska z oświetleniem RGB. Firma zapewni rozbudowaną technologię

Razer w zeszłym roku rozpoczął tworzenie masek chirurgicznych, które zostały dostarczone do najbardziej potrzebujących krajów. Firma rozwinęła swoją koncepcję i podczas CES 2021 zaprezentowała Razer Project Hazel.

Razer zdaje sobie sprawę, że pandemia nie zakończy się w najbliższych dniach, więc korporacja podczas CES 2021 zapowiedziała Razer Project Hazel. Jest to sprzęt prezentowany jako „najinteligentniejsza maska na świecie”. Propozycja posiada aktywne wentylatory o podwójnym ładowaniu zapewniające dwukierunkową filtrację.

Przód Razer Project Hazel jest przezroczysty, a silikonowa rama ma chronić maskę przed dociśnięciem do ciała. Producent zadbał nawet o oświetlenie RGB, które ma działać jako wskaźnik naładowania – urządzenie będzie nawet wzmacniać głos podczas rozmowy.

Razer Project Hazel otrzyma bezprzewodowe pudełko do ładowania z funkcją sterylizacji promieniami UV – korporacja uważa, że użytkownicy maski będą chodzić w niej cały dzień, a wieczorami odłożą maskę na czyszczenie do pudełka.

Warto przypomnieć, że Razer w ostatnich miesiącach wydał nowy kontroler oraz headset dla Xboksów, ale jak widać korporacja nie zapomina o sytuacji na świecie i postanowiła zrealizować ciekawy projekt. W zeszłym roku Razer opracowywał maski chirurgiczne, które trafiły do potrzebujących.

Razer Project Hazel 1

Razer Project Hazel 2

Źródło: https://kotaku.com/razers-project-hazel-is-a-translucent-face-mask-with-rg-1846041628

Tagi: maska Razer Razer Project Hazel