Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2021 17:49
Xbox Series XS pady w promocji
1813V

Promocja na pady do Xboksów Series X|S, Xboksów One i PC. Microsoft przecenia sprzęt

Microsoft zaprasza graczy z naszego kraju do nowej promocji – k lienci mogą nabyć najnowszy kontroler w lepszej cenie. Firma przecenia dwa wcześniej wydane urządzenia i propozycja może zainteresować wielu posiadaczy Xboksów Series X|S i Xboksów One.

Microsoft przedstawił dzisiaj czerwony kontroler do Xboksów Series X|S, Xboksów One i PC, ale jednocześnie firma postanowiła zainteresować graczy czarnym i białym wydaniem. Urządzenia trafiły do nowej promocji i kupicie je za 219-229 zł – w tym wypadku skorzystacie z rabatu sięgającego 40-50 zł.

Amerykańska korporacja nie zdecydowała się na całkowite odświeżenie kontrolerów przy okazji premiery nowej generacji, ale pady otrzymały wiele potrzebnych ulepszeń – między innymi korzystają z technologii Dynamic Latency Input oraz posiadają przycisk Share.

Teraz pady kupicie w lepszej cenie i jest to dobra opcja nawet dla graczy, którzy wciąż posiadają Xboksy One, ponieważ sprzęt jest w pełni kompatybilny i działa na dwóch generacjach, urządzeniach mobilnych oraz PC.

Warto przypomnieć, że Microsoft oferuje także niebieski pad, ale ten nie znajduje się aktualnie w specjalnej ofercie – kupicie go za 269 zł.

Źródło: Microsoft Polska

Tagi: promocja Xbox xbox one Xbox Series S xbox series x Xbox Series X|S