Iza Łęcka Iza Łęcka 11.01.2021 07:36
Joe’s Diner - PS5 i PS4
1388V

PS5 z kolejną grą z PS4. Twórcy Joe’s Diner zapewnili aktualizację

Skraca się lista gier z PS4 niekompatybilnych z PS5. Deweloperzy odpowiedzialni za Joe’s Diner przygotowali aktualizację, dzięki której tytuł będzie można wypróbować na najnowszej konsoli.

Na początku października Sony opublikowało krótkie zestawienie produkcji debiutujących na PS4, które nie mogły zostać uruchomione na PS5. Deweloperzy mogli zająć się stosownymi aktualizacjami, by zapewnić odpowiednie działanie na urządzeniu, jednak w niektórych przypadkach okazało się to niemożliwe.  Autorzy Shadwen potwierdzili, że nie usprawnią już starszej pozycji.

Twórcy Joe’s Diner najwidoczniej nie stracili swoich narzędzi, dzięki czemu doszło do modernizacji tytułu. Przed rozpoczęciem rozgrywki posiadacze PlayStation 5 muszą pobrać najnowszy patch o rozmiarze 500MB, który pozwoli na komfortową grę na nowym sprzęcie Sony.

Joe’s Diner nie nie jest jedną z najlepszych pozycji poprzedniej generacji. Gracze zostają zaproszeni do tytułowej restauracji, która znajduje się w szczerym polu, a naszym zadaniem jest przetrwanie 30 nocy, dbając o czystość stolików. Jadłodajnia została jednak zbudowana na starym indiańskim cmentarzysku, co przysparza szereg problemów. Produkcja została określona przez IGN mianem „najgorszego horroru” 2017 roku.

Źródło: https://twistedvoxel.com/joes-diner-ps4-patch-ps5/

Tagi: Joe’s Diner playstation 4 playstation 5 ps4 ps5 sony