Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2021 19:18
Loki Marvel Cinematic Universe
700V

Loki okaże się wielkim sukcesem? Powstanie 2. sezon. Scenarzysta napisze historię do Star Warsów

Disney jest najwidoczniej bardzo pewny serialu „Loki”, ponieważ już teraz ma trwać przygotowanie drugiego sezonu serialu. Za projekt będzie odpowiadał ponownie Michael Waldron, który otrzymał od korporacji szczególne zadanie.

„Loki” jest jedną z wielkich i oczekiwanych produkcji z Marvel Cinematic Universe, która zadebiutuje na Disney+ w tym roku. Korporacja jeszcze nie rozpoczęła konkretnego promowania serialu, ale już teraz możemy mieć pewność, że powstanie drugi sezon.

Za scenariusz do produkcji odpowiadał Michael Waldron, który wcześniej przygotował historię do „Doctor Strange in the Multiverse of Madness” czy też „Rick i Morty”, ale najwidoczniej Disney chce mieć pewność, że autor będzie przez długi czas pracował z wytwórnią Myszki Miki.

Redakcja Deadline otrzymała wiadomość od swoich informatorów o wielkich planach na Michaela Waldrona – pisarz i producent będzie nie tylko zaangażowany w drugi sezon „Lokiego”, ale również opracuje scenariusz do „Star Warsów” od Kevina Feige'a.

Prezes Marvel Studios i dyrektor kreatywny Marvela ma opracować wielką przygodę, w którą Michael Waldron będzie mocno zaangażowany.

W zasadzie patrząc na jego ostatnie projekty („Loki” i „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”), Michael Waldron może okazać się jednym z najważniejszych twórców najbliższej fazy Marvel Cinematic Universe.

Sprawdźcie pierwszy zwiastun serialu „Loki”.

Źródło: https://deadline.com/2021/01/loki-michael-waldron-kevin-feiges-star-wars-movie-as-part-of-newoverall-deal-with-disney-1234665495/

Tagi: loki Marvel Cinematic Universe MCU Michael Waldron star wars