MCU z wielką listą nadciągających filmów i seriali. Marvel szykuje 25 produkcji

Filmy/seriale
1962V
MCU z wielką listą nadciągających filmów i seriali. Marvel szykuje 25 produkcji
Wojciech Gruszczyk | 05.01.2021, 21:30

Marvel Cinematic Universe nie rozpieszczało fanów w 2020 roku, ale w następnych miesiącach mamy systematycznie otrzymywać nowości związane z MCU. Aktualnie w produkcji znajduje się 25 filmów i seriali dla miłośników Marvela.

Disney szykuje się na premierę „WandaVision”, ale to dopiero początek wielkich planów Marvela. Redakcja MCU_Direct postanowiła podsumować aktualnie zapowiedziane produkcje i przedstawić ich aktualny status.

W 2021 roku otrzymamy sześć nowych produkcji z Marvel Cinematic Universe, a jeśli wszystko uda się zrealizować, to w przyszłym roku będziemy świadkami aż siedmiu widowisk – trzeba jednak zauważyć, że większość pozycji znajduje się w pre-produkcji.

Mimo wszystko zestawienie robi wrażenie, ponieważ w najbliższych latach będą stale pojawiać się nowe filmy i seriale rozbudowujące Marvel Cinematic Universe. Na liście znajduje się wiele świetnie zapowiadających się pozycji, które powinny pobudzić fanów i w interesujący sposób rozszerzyć MCU.

Jesteście zainteresowani nowościami od Marvela? Sprawdźcie tekst Dawida, w którym przedstawia ostatnio zapowiedziane propozycje.

Źródło: Twitter: MCU_Direct

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper