Disney ujawnia nowe seriale z uniwersum Marvela. Loki na pierwszym zwiastunie i więcej

Filmy/seriale
1808V
Disney ujawnia nowe seriale z uniwersum Marvela. Loki na pierwszym zwiastunie i więcej
Bartosz Dawidowski | 11.12.2020, 11:25

Disney ujawnił w nocy masę świeżych seriali, które powstają w uniwersum Star Wars. To jednak nie koniec dobrych wieści od tej amerykańskiej korporacji.

Disney ujawnił szereg świeżych wieści na temat swoich propozycji osadzonych w marvelowym uniwersum.

Dalsza część tekstu pod wideo

Przede wszystkim zapowiedziana już wcześniej WandaVision (z Disney+) doczekała się nowego zwiastuna. Data premiery WandaVision została wyznaczona na 15 stycznia 2020 r. Serial będzie można zobaczyć na platformie VOD Disney+.

Kolejna nowość Disneya to "Loki". W rzeczonym serialu zobaczymy tytułowego bohatera w wydarzeniach rozgrywających się po zakończeniu filmu "Avengers: Endgame". Reżyserią serialu zajął się Michael Waldron, a w obsadzie oprócz Hiddlestona zobaczymy następujących aktorów: Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Sophia Di Martino, Wunmi Mosaku i Richard E. Grant.

Pełny zwiastun otrzymał też The Falcon and the Winter Soldier. Co ważne - poznaliśmy też datę premiery - produkcja zadebiutuje w Disney+ już 19 marca 2021 r.

Kolejne informacje dotyczą serialu Hawkeye, który ma zadebiutować "późną jesienią 2021 roku". Nie zabraknie też nowości dla fanów animacji. "Co jeśli?" ("What If") to nowy serial animowany od Marvel Studios, w którym pojawi się wiele gwiazd MCU. Serial animowany otrzymał pierwszy zwiastun, który możecie sprawdzić poniżej.

W Disney+ mają się pojawić w późniejszym terminie również 3 inne seriale związane z MCU, które nie doczekały się jeszcze zajawek. Chodzi o "Żelazne serce", "Armor Wars" oraz "Secret Invasion". Na rzeczoną platformę VOD wbije się też "Ms. Marvel" - w głównej roli wystąpi kanadyjska aktorka Iman Vellani.

Jeśli chodzi o produkcje kinowe, to Disney ujawnił, że film "Ant-Man and the Wasp: Quantumania" znajduje się już w produkcji. Na krzesełku reżysera zasiądzie ponownie Peyton Reed. Potwierdzono też, że Marvel Studios szykuje nowy film "Fantastyczna Czwórka". 

Sprawdźcie również, jakie seriale Disney ujawnił w kontekście uniwersum Star Wars. Jest tego sporo!

Źródło: YouTube https://www.marvel.com/articles/movies/new-marvel-cinematic-universe-movies-shows-disney-plus

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper