Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 20:53
Valhalla kobieta Eivor
1542V

Assassin's Creed Valhalla otrzyma nowe umiejętności. Ubisoft ostrzega przed korzystaniem ze skilli

Ubisoft rozpoczyna rozbudowę Assassin's Creed Valhalla i wśród najbliższych nowości pojawią się kolejne umiejętności do Eivora. Niektórzy gracze otrzymali skille wcześniej i choć deweloperzy postanowili zablokować do nich dostęp – fani znaleźli sposób, by ponownie odblokować zdolności przed premierą.

Ubisoft zamierza znacząco rozbudować Assassin's Creed Valhalla i wykorzystać możliwości nowej generacji. Deweloperzy nie tracą czasu i najnowsza aktualizacja wprowadziła do gry nowe umiejętności – te jednak powinny zostać udostępnione dopiero za pewien czas.

Część graczy jednak otrzymało nowości i choć Ubisoft zablokował do nich dostęp, zainteresowani znaleźli sposób by je odblokować: wystarczy wyłączyć dostęp do Internetu przed włączeniem Assassin's Creed Valhalla.

Redakcja Kotaku otrzymała potwierdzenie, że skille zostaną wkrótce opublikowane i nie są aktualnie „gotowe do wydania”. Deweloperzy nie zalecają rozgrywki offline, by móc sprawdzić zdolności – ma to zapobiec wszystkim problemom z rozgrywką.

Jest to ciekawa sytuacja, która pokazuje, że Ubisoft zamierza ulepszać nawet samych bohaterów dając graczom dostęp do nowych zdolności.

Assassins Creed Valhalla nowe skille 1

Assassins Creed Valhalla nowe skille 2

Assassins Creed Valhalla nowe skille 3

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-valhalla-adds-new-abilities-if-you-disconnect-from-the-internet/1100-6485936/

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft