Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 19:02
Cyberpunk 2077 V
7746V

Cyberpunk 2077 odpowiada na plotki. CD Projekt RED robi wyjątek i zaprzecza doniesieniom

CD Projekt RED wydał krótkie oświadczenie dotyczące ostatnich plotek. Firma zazwyczaj nie wypowiada się na temat informacji dotyczących Cyberpunka 2077, ale najwidoczniej sprawa jest tym razem na tyle poważna, że zdecydowano się zrobić wyjątek.

W ostatnich dniach pojawiło się w Sieci sporo plotek dotyczących Cyberpunka 2077, które okazały się nieprawdziwe. Już wczoraj dodałem aktualizację do ostatniej wiadomości, ale CD Projekt RED chce mieć pewność, że informacja dotrze do wszystkich graczy i wydano krótkie oświadczenie:

Twórcy Cyberpunka 2077 zazwyczaj nie komentują plotek, ale w tym wypadku zdecydowano się zrobić wyjątek. Przedstawione informacje przez rzekomego pracownika CD Projekt RED są nieprawdziwe, więc możemy w spokoju oczekiwać aktualizacji gry na początku 2021 roku.

W niedalekiej przyszłości rodzime studio powinno przedstawić wszystkie szczegóły dotyczące planów na rozwój Cyberpunka 2077 – w końcu na rynku mają pojawić się duże dodatki oraz nawet samodzielna, sieciowa produkcja. W następnych miesiącach będziemy na pewno często słyszeć o tytule CD Projekt RED.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077