Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.01.2021 18:30
Call of Duty Wrazone
2277V

Call of Duty Warzone niegrywalne przez nową broń. Fani chcą obniżenia statystyk DMR-14

Gracze Call of Duty Warzone skarżą się deweloperom na broń DMR 14 - według nich, jest ona zbyt zabójcza, co psuje rozgrywkę.

Najnowsze aktualizacje do Call of Duty: Warzone wprowadziły do gry nowy, jak się okazało, bardzo zabójczy półautomatyczny karabin - DMR 14. Może on pochwalić się minimalnym odrzutem i ogromną szybkostrzelnością, co sprawia, iż jest on najchętniej wybieraną giwerą przez społeczność sieciowego trybu battle royale.

Zabójczość DMR-a 14 pokazuje pierwszy klip, w którym postać nagrywającego przyjęła na swoje ciało trzy celne strzały przeciwnika z owej broni, mając przy tym pełny pasek zdrowia, jak i pancerza. Ten materiał tylko pokazuje, że wystarczy nawet jeden magazynek, aby wyeliminować całą wrogą drużynę w łatwy sposób.

Gracze proszą, aby twórcy gry obniżyli statystyki wyżej wymienionej broni, przez którą balans rozgrywki został zachwiany. Infinity Ward już niejednokrotnie słuchało się swoich odbiorców, więc bardzo możliwe, że już niebawem możliwości DMR-14 zostaną odpowiednio zaktualizowane.

It’s truly unplayable now. RIP Warzone Season 1 from r/CODWarzone

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-01-02-call-of-duty-warzone-is-overrun-by-black-ops-cold-wars-dmr

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops - Cold War Call of Duty: Warzone Infinity Ward Treyarch / Raven Software