Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2020 09:46
Marciń Dorociński Medium Bloober Team
1152V

Medium na mrocznym zwiastunie. Polacy prezentują postać graną przez Marcina Dorocińskiego

Marcin Dorociński wcielił się w jednego z bohaterów Medium. Bloober Team wciąż nie zdradziło, jaki wpływ na przebieg wydarzeń będzie mieć postać, w którą zagrał polski aktor, jednak najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na jego kreację.

O Marcinie Dorocińskim użytkownicy naszego portalu mogą czytać systematycznie: aktor wystąpił w ostatnim hicie Netflixa, „Gambicie królowej”, tymczasem od dawna już wiemy, że Polak znajdzie się w najnowszej produkcji Bloober Team, która zadebiutuje na Xboksie Series X|S oraz PC. Postać wprowadzi graczy w mroczny świat The Medium, mając spory wpływ na przebieg historii.

Bloober Team wykorzystało ciało Marcina Dorocińskiego, jednak podczas rozgrywki usłyszymy innego aktora. Na najnowszym zwiastunie możecie posłuchać, jak wciąż tajemnicza postać boryka się z własnym koszmarem. Trzeba przyznać, że z materiały aż kipi mroczną atmosferą.

Medium zadebiutuje na początku 2021 roku, jednak nie poznaliśmy jeszcze zbyt wielu szczegółów dotyczących gry. Ten fakt może pozytywnie wpłynąć na doświadczanie rozgrywki – choć ostatnio dowiedzieliśmy się, ile godzin musimy poświęcić, by ukończyć historię. Deweloperzy zaoferują nam w pełni filmowe, całkowicie zależne od perspektywy, doświadczenie, w które wpisywać się będzie koncepcja dwóch równoległych światów.

Zamierzacie wkroczyć w świat Medium? Sprawdźcie najnowszy, niepokojący materiał.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bloober Team Marciń Dorociński The Medium