Iza Łęcka Iza Łęcka 04.01.2021 12:55
Cyberpunk 2077 V
1256V

Cyberpunk 2077 na szczycie Steam. Platforma Valve odnotowała kolejny rekord

Najnowsza produkcja CD Projekt RED cieszy się sporą popularnością na Steam. Tytuł jest ponownie najchętniej kupowaną grą na platformie Valve, która jednocześnie ustanowiła nowy rekord. Gabe Newell rozpoczyna rok z przytupem.

Zaplanowane na styczeń i luty kluczowe aktualizacje, które mają za zadanie poprawić jakość rozgrywki w Night City, nie zniechęcają nowych użytkowników przed ochoczym zakupem Cyberpunk 2077, cieszącym się wielkim zainteresowaniem na Steam. Tytuł Polaków ponownie zakończył tydzień na pierwszym miejscu wśród najchętniej kupowanych gier.

Okres świąteczno-noworoczny i ogromna popularność produkcji CD Projekt RED mogły przyczynić się do odnotowania przez Steam rekordowych wyników – wraz z początkiem roku ponad 25 mln graczy miało włączoną platformę, podczas gdy jednocześnie 7,4 mln fanów elektronicznej rozgrywki grało przez serwery Valve.

Przypomnijmy, że na Steam wciąż trwa zimowa wyprzedaż, uwzględniająca dziesiątki zróżnicowanych pozycji dostępnych w bardzo dobrych cenach. Część użytkowników mogło skorzystać z okazji i zagościć na dłużej na serwisie.

A Wy spędziliście ostatnio czas na Steam? W 2020 roku platforma Newella cieszyła się niesłabnącym powodzeniem, osiągając kolejne rekordy.

Źródło: Twitter: SteamDB

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077