Iza Łęcka Iza Łęcka 04.01.2021 10:34
The Elder Scrolls 6 Elfka
1361V

The Elder Scrolls 6 powstaje, a Bethesda publikuje zajawkę. Twórcy mogli potwierdzić umiejscowienie wydarzeń

Na The Elder Scrolls 6 przyjdzie nam zaczekać kilka lat, co nie zniechęca graczy przed rozmyślaniem o nowej pozycji i snuciem kolejnych domysłów. Bethesda opublikowała nowy teaser, który w opinii fanów ma potwierdzać miejsce przebiegu nadchodzących wydarzeń.

Bethesda skupia się na kilku dużych produkcjach i choć na liście znajduje się The Elder Scrolls VI, to jednak na RPG przyjdzie nam zaczekać nawet kilka lat. Znacznie szybciej zagramy w The Elder Scrolls Online Gates of Oblivion, a także prawdopodobnie zobaczymy serial osadzony w kultowym uniwersum.

Nie ulega jednak wątpliwości, że gracze wyczekują na nową odsłonę, a ich zainteresowanie skutecznie podsycają nawet najdrobniejsze materiały zamieszczane przez deweloperów. Studio opublikowało na Twitterze noworoczne życzenia przedstawiające mapę z następującym napisem: „Spisz przeszłość i sporządź mapę przyszłości”.

Jak możecie zauważyć, trzy świece zostały umieszczone w charakterystycznych punktach na mapie, dla wielu sympatyków uniwersum nie są one przypadkowe. Część fanów jest przekonana, że grafika potwierdza jedną z teorii – The Elder Scrolls 6 zostanie umiejscowione w Hammerfell. Zespół miałby pokazać „mapę przyszłości”, by zapowiedzieć wydarzenia i wspomnieć o nadciągającej grze.

Zgodnie z następnymi domysłami i hipotezami, specyficzna wiadomość mogłaby prezentować przeszłość, teraźniejszość i przyszłość marki The Elder Scrolls. Trzeba jednak pamiętać, że Bethesda nie będzie śpieszyć się z konkretną prezentacją TES 6, ponieważ obecnie sporo uwagi poświęca Starfield.

Źródło: https://gamerant.com/elder-scrolls-6-setting-location-tease-bethesda-hammerfell/

Tagi: Betheda Bethesda Game Studios The Elder Scrolls 6 The Elder Scrolls VI