Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2020 02:56
The Elder Scrolls Online XYZ zapowiedziane. Sieciowy TES nie powiedział ostatniego słowa
785V

The Elder Scrolls Online Gates of Oblivion zapowiedziane. Sieciowy TES nie powiedział ostatniego słowa

ZeniMax Online Studios ma wielkie plany dotyczące The Elder Scrolls Online. Twórcy właśnie zapowiedzieli kolejny rozdział w wielkiej przygodzie, dzięki któremu gracze poznają nowe historie, zawalczą z następnymi rywalami i zdobędą bajeczne skarby.

The Elder Scrolls Online jest rozwijane od 2014 roku, ale gracze mogą mieć pewność, że to nie koniec. Twórcy wcześniej zapowiedzieli przygotowanie next-genowej aktualizacji, dzięki której tytuł będzie działał lepiej na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S, a teraz możemy sprawdzić, jak prezentuje się kolejny rozdział w tej wielkiej i sieciowej przygodzie.

Deweloperzy potwierdzili, że The Elder Scrolls Online Gates of Oblivion to kolejna „trwająca rok przygoda”, która zostanie zaprezentowana 21 stycznia 2021 roku. Gracze w tym dniu zerkną na wstęp do opowieści i całego rozszerzenia.

Trzeba przyznać, że ZeniMax Online Studios potrafi w świetny sposób zapowiadać nowe wydarzenia z TESO – deweloperzy systematycznie przygotowują mocne zwiastuny i potrafią za ich pomocą „sprzedawać” grę.

Tagi: Bethesda Softworks The Elder Scrolls Online ZeniMax Online Studios