Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.01.2021 09:30
Xbox Game Pass styczeń
3301V

Xbox Game Pass straci w styczniu cztery mocne gry. Wśród nich choćby Tekken 7

Niestety styczeń może okazać się całkiem przykrym miesiącem dla fanów usługi Game Pass od Microsoftu. Z oferty wylatuję cztery naprawdę ciekawe tytuły. 

Xbox Game Pass to zdecydowanie jedna z lepszych rzeczy, jakie przytrafiły się graczom podczas poprzedniej generacji konsol. W ofercie cały czas pojawiają się nowe tytuły, a całość rozwijana jest do tego stopnia, iż wiele osób kupiło Xboksy Series X oraz Series S głównie z myślą o opłacaniu subskrypcji i sprawdzaniu tytułów, których tam przecież nie brakuje. Nie ma mowy o nudzie

Jest jednak dość znaczący minus, który może uwierać - biblioteka nie jest nieskończenie wielka i cyklicznie zostaje czyszczona. Gdy pewne tytuły pojawiają się i radują sporą część graczy, inne zostają z niej usunięte. Trzeba się więc spieszyć i cały czas śledzić kroki Microsoftu, aby nie obudzić się pewnego dnia bez tytułu, w który graliśmy poprzez Xbox Game Pass. 

Dziś poznaliśmy pierwsze cztery pozycje, które znikną z usługi już w styczniu. Jak zawsze, na początku miesiąca, w Xbox Store pojawia się lista rzeczonych gier. Trzeba przyznać, że znalazły się tam całkiem mocne tytuły, spójrzcie sami:

Wszystkie powyższe znikną najprawdopodobniej już 15 stycznia, choć o ile jest to pewne w przypadku dwóch pierwszych, o tyle w kwestii kolejnych może się to zmienić. Z pełnym przekonaniem można jednak napisać, że do końca stycznia żadna z czterech wymienionych wyżej pozycji nie będzie znajdowała się w obszernej bibliotece gier oferowanych subskrybentom Xbox Game Pass. 

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/01/another_four_games_will_leave_xbox_game_pass_soon_january_15

Tagi: Bandai Namco Tekken 7