My Friend Pedro

My Friend Pedro

6,7
33 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.7
PC 6.9
PS4 6.7
XONE 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DeadToast Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
20.06.2019
Europa:
20.06.2019
Polska:
20.06.2019
Producent:
DeadToast Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Strzelanina
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
20.06.2019
Europa:
20.06.2019
Polska:
20.06.2019

My Friend Pedro - opis gry

My Friend Pedro to dwuwymiarowa strzelanka wyprodukowana przez studio DeadToast Entertainment i wydana przez Devolver Digital. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Nintendo Switch i PS4.

W produkcji studia DeadToast Entertainment wcielamy się w zamaskowanego jegomością, który w efektownym tańcu likwiduje stojących mu na drodze bandziorów. Towarzyszy mu oryginalna postać - gadający banan imieniem Pedro. Tajemniczy Pedro podrzuca wytyczne i instrukcje mające pomóc nam w zmaganiach, a jednocześnie jest kluczem całej historii. Kim jest? Jaki jest jego prawdziwy cel? Na te pytania odpowiedź otrzymujemy z czasem. 

Gra, jak wspomniano na wstępie, to dwuwymiarowa strzelanina. Poczynania naszego podopiecznego faktycznie przypominają widowiskowy taniec, pozwalając nam wykonywać piruety w powietrzu, odbijać się od ścian, skakać przez okna, jeździć na deskorolce, strzelać z dwóch gnatów jednocześnie (można nimi celować oddzielnie) wykonywać jeszcze szereg innych czynności. W międzyczasie możemy też spowolnić czas w stylu przywodzącym na myśl podobny patent z serii Max Payne. Likwidowanie nieprzyjaciół w wystarczająco szybkim tempie pozwala zgarniać większą liczbę punktów (budowanie chainów), a jeśli uzbieramy ich wystarczająco dużo, nasz wynik trafi do sieciowych rankingów. 

Twórcy przygotowali łącznie czterdzieści poziomów. Przez większą część czasu likwidujemy hurtowo stojących nam na drodze zakapiorów, ale od czasu do czasu schemat rozgrywki urozmaicony zostaje innymi atrakcjami, jak walki z bossami, pościgi motocyklowe, sekcje zręcznościowe sprowadzające się do omijania przeszkód, a nawet rozwiązywanie łamigłówek.

Co warto dodać, gra oferuje kilka stopni trudności. Developer zaimplementował nawet generator gifów.

Wideo - My Friend Pedro

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper