Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.01.2021 16:30
xbox game pass
2716V

Phil Spencer o Xbox Game Pass: "rok 2021 będzie świetny dla usługi"

Phil Spencer zapowiada, że rok 2021 będzie świetny dla usługi Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass to obecnie najciekawsza usługa dająca dostęp za określoną kwotę do setek świetnych tytułów - to nie ulega wątpliwości. Niedawno do abonamentu dołączyły gry wchodzące w skład EA Play, a co więcej, mówi się, jakoby produkcje Ubisoftu także miały dołączać do Game Passa.

Phil Spencer w rozmowie z serwisem Major Nelson wypowiedział się nt. swojej usługi mówiąc, iż nadchodzące miesiące będą bardzo obfite dla każdego gracza, który ją opłaca:

Rok 2020 był ważnym rokiem dla zespołu Game Pass, portfolio, wprowadzenie EA Play do [biblioteki]. Myślę, że 2021 będzie niesamowitym rokiem, jeśli spojrzę na skład nadchodzących gier i ciągłą naszą pracę, aby dotrzeć do coraz większej liczby graczy.

CEO Xboksa jest również zadowolony z faktu, że tak dużo deweloperów tak chętnie współpracuje z Microsoftem w celu doprowadzenia swojego projektu do Game Passa:

Liczby, które osiągamy, zaangażowanie, sposób, w jaki twórcy teraz celują w Game Pass - "wyciągamy" ludzi z ich pierwotnego pomysłu na grę mówiąc „hej, chcielibyśmy, żeby ta gra trafiła do Game Passa. Czy możesz z nami nad tym pracować?”, co jest po prostu fantastyczne.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/01/phil_spencer_2021_is_going_to_be_an_incredible_year_for_xbox_game_pass

Tagi: phil spencer Xbox Game Pass