Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.12.2020 15:45
Call of Duty Warzone
1999V

Call of Duty Warzone z kolejnym ułatwiającym grę bugiem. Gracze mogą teleportować się po mapie

Jeden z graczy Call of Dudty Warzone odkrył błąd, który pozwala teleportować się po mapie, a co za tym idzie, w odpowiednim momencie uciec od zbliżających się wrogów.

Call of Duty: Warzone ma sporo bugów, choć trzeba zaznaczyć, że uwagom społeczności bacznie przyglądają się deweloperzy odpowiadający nie tylko za popularny tryb battle royale, ale również docenione na całym świecie Call of Duty: Modern Warfare, co pozwala im w błyskawicznym tempie eliminować błędy psujące zabawę. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie i z tym, o którym zaraz opowiem.

Jeden z użytkowników Reddita posługujący się pseudonimem Iguana_Mike_ zamieścił na forum poświęconym owej grze kilkudziesięcio sekundowy klip, w którym pokazał, jak teleportować się z wyznaczonego punktu na mapie w inne miejsce. Jeśli udacie się na małą stację benzynową umiejscowioną mniej więcej na środku Verdanska i spróbujecie przeskoczyć przez przymocowane okno niżej pokazanego budynku, wylądujecie w pobliżu hangarów oddalonych 200 metrów od wyżej wspomnianej stacji benzynowej.

Gdy wykonamy tę czynność, Call of Duty Warzone będzie doczytywało - jest to nieunikniony element "teleportu" - tekstury, co świetnie zostało pokazane na materiale użytkownika Iguana_Mike_. 

A friend of mine accidentally found a new way of transportation around Verdansk from r/CODWarzone

Źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-warzone-teleportation-bug/

Tagi: Activision bug Call of Duty: Warzone Infinity Ward teleportacja